Reklama

Chci s vámi vyměnit reklamní odkaz ( výměna odkazů )

Máte zájem mít reklamu na službě vyhledávače nebo na portálu Lore ?, kontaktujte team spravující tuto službu. Veškeré kontakty naleznete ve spodní části této stránky. Systém reklam funguje na základě výměny ( vaší za naší ). Reklamní odkazy lze vyměňovat s jakoukoli stránkou portálu, vyjímkou jsou jen stránky na kterých jiý není místo a přidávání dalších reklam by ovlivnilo přehlednost stránek nebo rize informativní stránky jako ( kontakty, korunky a pravomoce, ard... ). Ovšem zatím máme dostatek webových stránek a také dostatek místa pro vaše reklamy. Pro více informací pište na email přímo některému z administrátorů.

Lze vyměňovat textové odkazy, reklamní ikonky nebo bannery. Můžete využít i náš katalog jehož služby jsou zcela zdarma a bez zpětných odkazů. Do katalogu lze umisťovat webové stránky, textové odkazy, ikonky a reklamní bannery. Můžete využít i partnerský program, který funguje na základě podmínek stanovaných katalogem. Veškeré informace o službách naleznete přímo v katalogu.

O výměně: nápověda

Mám webovou stránku a chci s vámi spolupracovat

Spolupráci s jinými internetovými projekty se nebráníme. Celý projekt vznikl na základě spolupráce několika dalších internerových projektů. Jste-li webmasterem jakýchkoli internetových stránek ( nejlépe hostovaných na webgardenu ) neváhejte kontaktovat majitele nebo hlavního administrátora projektu. Podmínky spolupráce se samozřejmě dořeší ke spokojenosti obou stran.
Sponzorování internetových projektů a dobrých nápadů

Prostřednictvím projektu Portal Lore nabízíme sponzorování internetových projektů nebo dobrých nápadů.
- chystáte se k tvorbě webových stránek ?
- máte nápad na tvorbu webových stránek, ale nemáte dostatečné zkušenosti ?
...tým projektu Portal Lore vše vyřeší za vás. Nabízíme tvorbu webových stránek zcela zdarma.
Vaše dotazy, připomínky, náměty, oznámení spuštění nového projektu nebo jen nezávazné tlachání...
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one