Novinky

Novinky, změny a informace pro uživatele.
Do tohoto fóra nemáte přístup. Pokud do něj chcete přispívat, požádejte správce tohoto fóra.
Plánujeme obnovu katalogu odkazů z bývalého projektu [ www.odkazy-portal-lore.717.cz ] nyní nově na adrese [ http://odkazy.inabidky.com/ ]. Na katalogu se pracuje. Termín jeho spuštění a přiřazení k portálu plánujeme orientačně 20.4.2013
Plánované spuštění katalogu bylo posunuto. Katalog je hotový již dnes a můžete ho plně využívat.
Na adrese [ http://katalog.inabidky.com/ ] jsme spustily novou službu. Internetový katalog odkazů. Vkládat odkazy můžete zdarma, bez registrace a nutnosti zpětného odkazu.
Dnešním dnem byly do diskuzního fóra přidány nové témata ( Hardware, Software, Sítě a internet, Kritika webů a nápadů, Potřebuji poradit ). Tyto témata můžete plně využívat.
Pro snadnější přechody byly do levého sloupce ( mimo obsah stránky ) byly přidány odkazy na YouTube Channel, Google+ a Facebook.
Dnes, od 23:00 až do 11.3.2013 23:00 se některým lidem nemusí zobrazovat stránky projektu. Problémy budou mít především uživatelé využívající systém windows Vista a OS Linux. Děkujeme za pochopení.

< Head Administrator >
Nově jsme předělali jak graficky tak i obsahově rozcestník služeb ( http://portal-lore.717.cz/08/lore ) provozovaných naším projektem.
Vlastníte webové stránky a chcete je nechat vydělávat ? Prostřednictvím projektu vám umožníme, aby Vám webové stránky vydělávali a hlavně, aby jste si mohli nechat výdělek kdykoli vyplatit ( http://portal-lore.717.cz/vydelek-webovymi-strankami ).
Zdravíme všechny webmastery. Náš projekt hledá web, který pravidelně pořádá různé soutěže. Nabízíme propagaci samotných stránek a hlavně propagaci soutěží jak v našem rádiu tak i na stránkách našeho projektu ( http://portal-lore.717.cz/soutez ).
Naším novým partnerem a poskytovatelem soutěží se stává stránka www.vseved.gzk.cz
Dnešním dnem do našeho týmu přichází nový administrátor Mirahtml, který je také administrátorem partnerské stránky ( http://html-kody-zdarma.eu/ ). Pozice administrátora je pouze dočasná do doby, než se zaučí do nové pozie Site Admina.
Vážení uživatelé, z důvodu odstávky partnerského webu je dočasně nefunkční služba HTML kódy. Opětovné spuštění této služby je plánováno na 22.12.2012. Děkujeme za pochopení.
Jak jste si jistě mohli všimnout, opět máme problémy se sociopaty z webu vseved.gzk.cz. Články o tomto sporu jsou k vidění na adrese ( http://portal-lore.717.cz/media-clanky/vseved-gzk-cz ) a ( http://portal-lore.717.cz/media-clanky/vseved-gzk-cz-2 ).
Abychom administrátorům poděkovali za pravidelné spamování našeho fóra jménem administrátorů, vytvořili jsme speciálně pro vseved.gzk.cz sérii obrázků, které jsou k vidění u článku "Udavačství konkurence" a také v galerii projektu.
Bohužel tam je chyba, ale nevadí... vševěd mi mé plány prostě nezhatí. Běž si radši zaspamovat fórum, vždyť to je tvůj styl !! Při pohledu na tvůj xicht by člověk blil.
S dnešním dnem jsme změnily styl zobrazování příspěvků v diskuzi. Příspěvky nyní tvoří stromová vlákna podobně jako je tomu u chatu sociálních sítí.
V rámci projektu jsme spustily novou službu AdVisit ( http://portal-lore.717.cz/11/advisit ). Služba AdVisit umožňuje umístění vaší reklamy na více webových stránek zároveň.

Reklamní banner zobrazuje 33 odkazů v náhodném pořadí. S každou aktualizací ( znovu načtením stránky ) se zobrazovaná reklama mění na další.
Reklamní boxy AdVisit jsou umístěny na stránkách na které odkazuje a na dalších, partnerských stránkách portálu a i na samotném projektu Portal Lore.
Dnes byla spuštěna nová reklamní kampaň pro webmastery. Veškeré potřebné informace naleznete zde ( http://portal-lore.717.cz/napoveda/reklamni-banner )
samozrejme hop hop
Ahoj , myslíš Hip-Hop ? :D


Ahoj " Novinka - Anketa "
úplně dole je otázka :) Jaký hudební žánr by jste v rádiu uvítali ? pls o hlásek :)
http://portal-lore.717.cz/16/uvod Děkujeme
12.04.2013 22:29:29
Colek
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one