Novinky

Od dnešního dne je nový systém přihlašování. Uživatelé se nyní přihlašují na stránkách pomocí emailových adres.
Ahoj, tak tu u nás na rádiu máme povýšení :) z Djje Gika je velitel DJ's . Přejeme hodně štěstí
Zdravím ,
Rád bych se předem omluvil
zkoušíme novinku rádia " Název "
FB - Rádio ( remix ) ... více zde : http://www.radioo.cz/wplay/2191 , nech si zahrát na přáni zde : http://portal-lore.717.cz/16/uvod
Pro internetové katalogy tu máme nově zavedený program P. LORE TOOLS ( http://admin.inabidky.com/ ). Program umožňuje uživatelům automatickou registraci do více katalogů a správcům katalogů umožňuje tuto možnost nabízet.
Byl přidán nový doplněk nástrojů pro webmastery ( http://portal-lore.717.cz/11/nastroje ). Automatická registrace do vybraných katalogů odkazů pomocí které můžete automaticky zaregistrovat vaše stránky do 20 katalogů odkazů najednou.
Přidávání reklamních bannerů ( 468x60 ) nově neprochází schvalováním.
Vítejte na stránce N/A
oficiální web rádia je http://portal-lore.717.cz/16/uvod
Vítáme Vás na stránkách Naše společnost Vám nabízí jen ty nejkvalitnější služby v daném oboru. Neváhejte a využijte našich kvalitních služeb, moderních metod. Náš profesionální personál je vám vždy plně k dispozici. Naší předností je neustálé zkvalitňování a vylepšování námi nabízených služeb. Důkazem je stále vzrůstající počet spokojených zákazníků. Přejeme vám přijemnou zábavu.

Moderátor / moderátorka N/A
Kromě jiných projektů provozuje Beatzone.cz i vlastní internetové rádio Pak-li že máš zájem zkusit si co to obnáší, nebo máš zkušenosti s kterými by ses mohl s námi podělit, rádi tě přivítáme v týmu rádia N/A
JAK SE STÁT MODERÁTOREM:
1) věk nad 15 let
2) mít ve svém PC nainstalovaný Windows XP,VISTA, SE7EN (budeš vysílat ze svého PC)
3) minimální rychlost uploadu 128kb/s
4) chuť a čas vysílat aspoň jeden den v týdnu, min. 2h
5) Mikrofon
6) přijímací pohovor na SKYPE (netýká se členů N/a, kteří se již projevili dabingem)
Registrace do http://beatzone.cz/component/profile/listener/Pitrs
Registrace je velmi snadná " Není nutná registrace "
2) DOMLUVA
Nyní kontaktuj prostřednictvím SZ šéfredaktora rádia skype: facer.717 a domluv se s ním na podrobnostech..
Za případný zájem děkujeme.
Omlouvám se malé chybičky , opakovaného textů


probíhají změny v DJ's teamu a tím pádem nás někdo opuští a jinný zase přicházejí . A kdo,že nás opouští ?? : jsou to DJ luboš,týna,wajne,alex a již už i zmíněný cascadacek : Někteří májí důvody osobní a jiné jsou z dlouhodobé nespolupráce, tím se tady s nima loučíme a přejem hezký zbytek dne.
A tady máme nově příchozí DJ a těmi jsou : DJ Giko , který nám hraje dance,pop,rock .....DJ Míra ten nám hraje , dance,trance,dubstep a další ..... DJ little-wolf nám bude hrát hardstyl,techno,jumpstyle a někdy dance a samozřejmě všichni hrajou taky na přání : Všem nováčkům přejem štěstí jak při hraní tak i v životě :)
Zajímavý text :-)


hezky napsane Petrus :)


on nekdy vysilal? sem si nevsim xD
Ano vysílal , ale měsíc byl off


ano jak psal pítrs , cascadacek vysílal


bohužel Vám musím oznámit ,že z DJ's teamu nás opustil DJ Cascadacek z osobních důvodů, pěvně doufáme,že se to vše brzo spravý a vrátí se k nám co nejdřív. S pozdravem Head DJ
V současné době probíhá na projektu úprava pravomocí, proto je možné, že se na webu nebudou zobrazovat korunky administrátorů. Vše bude opraveno do zítřka.
V nejbližší době proběhnou změny ve vedení projektu Portal Lore a s tím i související změny v administračním týmu.
Do 14.09.2012 - 21:00 až do 15.09.2012 - 03:00 budou odebrány pravomoce všem pracovníkům projektu.

< Head Administrator >
Chystáte se vytvořit si stránky na webgardenu, ale nechcete do toho jít sami ? Nabízíme vám tvorbu webových stránek zcela zdarma. Více informací zde ( http://portal-lore.717.cz/sponzor )
Webgarden nerad :D
Dnes byl oficiálně dokončen web rádia N/A. Vidět a plně využívat ho můžete na adrese ( http://portal-lore.717.cz/16/uvod ).
Na úvodní stránce projektu ( http://portal-lore.717.cz/ ) můžete nově naleznout i náhodné generování námi doporučených online her a informace z našeho online rádia N / A - konkrétně právě přehrávaný song a počet posluchačů.
parada, aspon je prehled :)


12.04.2013 22:29:29
Colek
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one