Novinky

Spustily jsme novou verzi online her ( http://portal-lore.717.cz/hry ). Doporučujeme vyzkoušet námi doporučené hry, které naleznete na úvodní stránce.
Jééééé mám co hrát :D


Jsem rád, že to alespoň někdo využije :)

< Head Administrator >
Vítáme Vás na stránkách N/a rádio. Naše společnost Vám nabízí jen ty nejkvalitnější služby v daném oboru. Neváhejte a využijte našich kvalitních služeb, moderních metod. Náš profesionální personál je vám vždy plně k dispozici. Naší předností je neustálé zkvalitňování a vylepšování námi nabízených služeb. Důkazem je stále vzrůstající počet spokojených uživatelů. Přejeme vám přijemnou zábavu. - více zde : http://portal-lore.717.cz/16/uvod
Nabizíme : Chat - Free port - Online rádia - Návod rádia - BandPage Filmy + Music zdarma ke zhlednutí a další , více odkazy na Portal lore rádia nebo-li facebook - https://www.facebook.com/faceradio.byznysweb.cz - https://www.facebook.com/faceradio.byznysweb.cz/app_178091127385 .
Dne 8.7. se dolazuje stránka " RÁDIO " - N/A prosíme o strpění děkujeme
Dnešním dnem bych do pozice redaktora projektu, chtěl přivítat uživatelku Suzane. Tímto jí chci popřát, aby prací na projektu získala mnoho cenných zkušeností.
Nepřehlédněte! Postupně začínáme obnovovat provoz serverů a dalších aplikací. Změna IP serveru: 37.157.195.10
Rádi chcete vlastní port na rádiu ? neváhej a napiš nám rádi porádíme a zařidíme pevný SHOUTcast port
Dočasné zastavení SHOUTcast serverů! Dnes (2.7.) došlo k zastavení N/a rádio vysílajících na IP:217.16.176.42:8004 z důvodu stěhování ... K opětovnému spuštění s novou IP a funkcemi dojde s největší pravděpodobností až 10.7. Nicméně se pokusíme tento celý proces uspíšit.
Omlouvám se za delší ne-aktivitu z důvodu rozbitého počítače. Odteď budu opět pracovat na projektu Portal-Lore jako dřív.
:-)


Vítáme Vás na stránkách Portal Lore. Naše společnost Vám nabízí jen ty nejkvalitnější služby v daném oboru. Neváhejte a využijte našich

kvalitních služeb, moderních metod. Náš profesionální personál je vám vždy plně k dispozici. Naší předností je neustálé zkvalitňování a vylepšování námi nabízených služeb. Důkazem je stále vzrůstající počet spokojených uživatelů. Přejeme vám přijemnou zábavu. - více zde : http://portal-lore.717.cz/16/uvod
Na mediální a úvodní stránce projektu se nyní náhodně generují online filmy dostupné ke shlédnutí přímo na stránkách našeho projektu.
Po menší pauze se opět do našeho týmu vrací uživatel administrator.cz do pozice administrátora katalogu a rádia N / A
Dnešním dnem bych rád v našem týmu přivítal nového člena bobikdaniel1. Stává se novým administrátorem služby Katalog odkazů, proto se nyní můžete s dotazy obracet přímo na něj.
Ahoj, gratuluji k funkci , ať ti to vydrží


Online filmy jsme obohatili o filmy
Pustina ( http://portal-lore.717.cz/07/filmy-serialy/filmy-online/pustina )
13 duchů ( http://portal-lore.717.cz/07/filmy-serialy/filmy-online/13-duchu )
Piko ( http://portal-lore.717.cz/07/filmy-serialy/filmy-online/piko )
Zkažená mládež ( http://portal-lore.717.cz/07/filmy-serialy/filmy-online/zkazena-mladez )
Senzační prázdniny ( http://portal-lore.717.cz/07/filmy-serialy/filmy-online/senzacni-prazdniny )
Zabijácká hora ( http://portal-lore.717.cz/07/filmy-serialy/filmy-online/zabijacka-hora )
Saw 4 ( http://portal-lore.717.cz/07/filmy-serialy/filmy-online/saw-4 )
Věznice ( http://portal-lore.717.cz/07/filmy-serialy/filmy-online/veznice )
Klub sráčů ( http://portal-lore.717.cz/07/filmy-serialy/filmy-online/klub-sracu )
U mě dobrý ( http://portal-lore.717.cz/07/filmy-serialy/filmy-online/u-me-dobry )
12 podmínek dědictví ( http://portal-lore.717.cz/07/filmy-serialy/filmy-online/12-podminek-dedictvi )
Počínaje dneškem se stránky ( http://www.bobikpage.unas.cz/ - BobikPage - Osobní web o všem možném. Na stránce najdete Ankety,galerii,zábavu,online hry,videa,obrázky,články, věci užitečné pro Webmastery,věci užitečné pro studenty - do školy (prezentace atd.)... Vše na jediném místě - BobikPage) stává hlavní partnerskou stránkou našeho projektu.
Burza služeb určení pro nabídku / poptávku internetových služeb nyní nově i na facebooku ( http://www.facebook.com/InternetovaBurza ).
V současné době dochází na stránkách projektu ke grafickým úpravám. Děkujeme za pochopení.
Na stránkách se také mohou objevovat chyby v řádkování obsahu. O chybě víme a řešíme ji. Omlouváme se za vzniklé potíže.

< Head Administrator >
12.04.2013 22:29:29
Colek
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one