Novinky

K dnešnímu dni odchází z admin týmu uživatel Administrator.cz z důvodu neplnění zadaných úkolů. Aktuální rozpis administrátorů naleznete zde ( http://portal-lore.717.cz/02/kontakt ).
Chcete u nás mít reklamní banner 468x60 ? Není nic jednoduššího. Na stránkách ( http://portal-lore.717.cz/05/katalog ) klikněte na grafický nápis "Vaše reklama ZDE" a přečtěte si podmínky výměny, poté nás kontaktujte na informace@717.cz
ahojky lidi
ahojky lidi
dekuji petulko jak pak je??
jde to ;)
Po dlouhodobých přípravách jsme pro vás spustily novou dominantní službu portálu. Burzu služeb můžete nyní využívat pro shánění výměny reklamních odkazů, spolupracovníků a mnoha dalšího ( http://portal-lore.717.cz/17/burza ).
Nový návod pro webmastery. Jak si zaručeně zvýšit návštěvnost webových stránek ( http://portal-lore.717.cz/15/zvyseni-navstevnosti ).
Dnešním dnem přibila nová posila do administračního týmu, kterou je Administrator.cz. Na starost bude mít katalog odkazů a také bude zastávat funkci manažera projektu. Tímto ho vítám v týmu a přeji mu hodně mnoho štěstí získaných zkušeností při práci na projektu.
Děkuju :-)
Jako další novinkou portálu máme pro vás seznam obrázků, které můžete vkládat na Lide.cz ( http://portal-lore.717.cz/08/obrazky-na-profil-lide-cz )
Jako doplněk i návod na vkládání youtube videí na server Lide.cz ( http://portal-lore.717.cz/08/obrazky-na-profil-lide-cz/youtube ).

< Head Administrator >
Nově přidaná hra ke stažení ( Assassins Creed 3 Brotherhood ): http://portal-lore.717.cz/06/server/download/akcni-3d/assassins-creed-3-brotherhood
Byl přesunut návod na instalaci BOTa na lide.cz ( http://portal-lore.717.cz/08/bot ). Veškeré downloady byly zachovány a nadále se nebudou aktualizovat. Děkujeme za pochopení.
Jako novou funkci diskuzního fóra ( http://portal-lore.717.cz/02/forum ) jsme spustily vyhledávač příspěvků v diskuzích. Vyhledávač je omezen pouze na obsah samotných diskuzí.
Nově můžete vyhledávat pouze videa doporučená projektem Portal Lore. Vyhledávač naleztene na úvodní stránce Lore on-line ( http://portal-lore.717.cz/03/media/videa ).
Nyní nově máte možnost si založit externí profil ( http://portal-lore.717.cz/user ). Veškeré profily procházejí schvalováním kvůli licenčnímu ujednání. Registrovat profil si můžete zde ( http://portal-lore.717.cz/08/registrace ). Do budoucna plánujeme tuto možnost nadále ponechat pouze pro přihlášené uživatele projektu.
K dnešnímu dni se změnily všechny emailové adresy projektu. Nyní nás můžete kontaktovat na emailech ( Administrace@717.cz, Portal@717.cz, informace@717.cz, Email@717.cz a Lore@717.cz ). Veškeré staré emailové adresy byly zrušeny a na poštu na ně zaslanou nebudeme odpovídat. Děkujeme za pochopení.
Vážení uživatelé, jako novou funkci služby "Nástroje pro webmastery" jsme pro vás spustily možnost spolupráce herních serverů s naším projektem. Více o funkci systému na stránkách ( http://portal-lore.717.cz/06/server ) rozcestníku herních serverů.
Jako referenční ukázku jsme připravily webovou stránku pro World of Warcraft herní server ( http://portal-lore.717.cz/13/wow ). Obsah stránky se bude vyvíjet dle domluvy při uzavírání spolupráce.

< Head Administrator >
12.04.2013 22:29:29
Colek
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one