Novinky

K vyberu z nasich online filmu muzete pouzit i nas abecedne razeny seznam vsech online filmu, co projekt nabizi ( http://portal-lore.717.cz/12/seznam ).
na stránce ( http://portal-lore.717.cz/11/nastroje ) byly spuštěny SEO nástroje pro správce webů.
Beta verze projektu je hotová z 90%. Nyní už doděláváme jen poslední úpravy a dolazujeme funkce.
Spustily sme pro vas filmy online ke shlednuti na adrese ( http://portal-lore.717.cz/07/filmy-serialy/tv-online ), postupem casu budeme pridavat nove filmy.
V současné době pracujeme na nápovědách projektu. Nápovědy vám umožní podrobnější popisy a návody k daným službám. Už v této době poskytujeme krom technické podpory nápovědy k více než 50% služeb projektu.
Na adrese ( http://portal-lore.717.cz/hry ) byly spuštěny webové flash hry online. Odkaz na hry naleznete po přihlášení ve svém profilu. Dále byla zavedena možnost přihlášených uživatelů nahrávat obrázky do galerie ( screenshoty, fotky, legrační ibrázky, atd... ). Nahrávat obrázky můžete buď veřejně pro všechny nebo do galerie, kterou vidí pouze přihlášení uživatelé.
Počínaje dnešním dnem byla spuštěna "warez" služby hry ke stažení ( http://portal-lore.717.cz/06/server/download ). Služba je podslužbou rozcestníku herních serverů ( Game Portal Lore ). Pro hlášení nefunkčních odkazů, dotazy a připomínky... používejte naše fórum.

< Head Administrator >
Spuštění beta verze projektu. Veškeré funkce se ještě dolazují a nekteré ještě nejsou hotové ( download, seriály... ). Plzně využívat služeb projektu ovšem můžete už nyní.
12.04.2013 22:29:29
Colek
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one