Pravidla

Svým přístupem na stránky internetového projekt Portal Lore souhlasíte s následujícími podmínkami. Pokud nesouhlasíte, neprodleně opusťte webové stránky projektu, nevstupujte na něj a nepoužívejte jej. Vyhrazujeme si právo tyto podmínky kdykoliv změnit a učiníme vše potřebné pro to, abychom vás o této změně informovali. Přesto je rozumné tyto podmínky průběžně sledovat vzhledem k tomu, že používáním služeb „http://portal-lore.717.cz/“ s nimi souhlasíte.
Jako porušení těchto pravidel se bere i porušení zákonů České republiky a licenčního ujednání hostingu Webgarden.cz, Facebook.com, Youtube.com...

Diskuzní fórum
Na našem fóru platí přísný zákaz užívání vulgárních slov, urážek nebo jiného napadání se mezi uživateli nebo napadání samotného projektu Portal Lore.
Diskuzní fórum neslouží pro výměnu osobních názorů, tudíž nezahlcujte témata osobními spory apod...

Podpisy v diskuzi mají jasnou formu zpracování, kterou naleznete v nápovědě. Je striktně zakázáno přepisovat, nebo jinak upravovat kód podpisu nebo jeho znění. Podpisy mají předem nastavenou svou velikost, aby nezahlcovaly diskuzní téma a neztrácela se tak přehlednost daného fóra. Toto se nevztahuje na administrátori služby.

Dále jsou zakázané příspěvky propagačního nebo reklamního typu, což ale neznamená, že na fórum nemůžete dávat odkazy na různé webové stránky, videa, atp...
Příspěvky v chatu, které obsahují jakýkoli odkaz na nějaký externí web musí napřed projít schválením administrátorem služby.

Veškeré tyto pravidla pro diskuzní fóra platí i pro další naše mediální služby jako chat, facebook, youtube, názorová fóra u článků...

Administrátoři Portal Lore
Služba má svoje sekce a služby, které jsou spravovány jejími administrátory. Pokud budete mít technické problémy, dotazy, nápady či jiné potíže, směřujte je na příslušného administrátora, technickou podporu nebo na naše fórum k tomu určené ( TechSupport ). Majitel / Head Admin nemají na starosti žádné konkrétní služby. Starají se pouze o administrační team a chod celého portálu proto je prosím neobtěžujte dotazy, protože je pak pouze na vůli admina jestli vám odpoví.

Kontakty na administrátory naleznete na každé stránce a podstránce projektu, proto je prosím využívejte a respektujte zařazení administrátorů, které poznáte podle barvy korunky. Vysvětlení významu korunek a jejich pravomocí naleznete na příslušné stránce. Odkaz na tuto stránku se zobrazuje na každé stránce a podstránce projektu.

Ochrana autorských práv ( OAP )
Veškeré obrázky z galerie nebo loga projektu jsou chráněny © ( ) a jejich kopírování nebo jakékoli zneužití nez souhlasu provozovatele služby ( Portal Lore ) je trestný čin.

Program AdNetwork
Každý partner má právo nechat se informovat o stavu svého účtu a možnosti vyplacení provize. O možnost výše vyplacení provize bude partner informován nejpozději do 3 pracovních dnů. Výše provize je snížena o poplatek za převod přes BÚ ( kód banky [ 0600 ] ).

Černá listina ( Black list )
Na černou listinu se umisťují IP adresy uživatelů, kteří výrazně porušily pravidla projektu, OAP, atp...
V případě porušení psaných pravidel projektu nebo porušení zákona si provozovatel služby ( Portal Lore ) vyhrazuje právo zveřejnit IP adresu dotyčného. Pokud uživatel nalezne na černé listině svou IP adresu a domnívá se, že se jedná o neoprávněné zveřejnění, kontaktujte administrátora služby, nebo využijte emailových adres služby ( Portal@717.cz, Administrace@717.cz ).

Používáním služeb projektu se uživatel zavazuje dodržování předem stanovených psaných podmínek.
Provozovatel si vyhrazuje právo tyto podmínky kdykoliv změnit a to i bez předešlého upozornění. Povinností uživatelů je tyto podmínky znát a "pravidelně" sledovat jejich aktualizace.

Slovo administrátora nebo technického pracovníka projektu je nadřazeno těmto pravidlům.Copyright © 2009 projekt Portal LoreEdit: 05.03.2013 - 12:57
05.03.2013 12:57:47
Colek
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one