Game Portal Lore

Game Portal Lore
Game Portal Lore
Colek - Game Portal Lore [ 14.3.2012 ]
Dominantou projektu Portal Lore je především služba Game Portal Lore, která nabízí možnost propagace jakýchkoli herních serverů prostřednictvím neoficiálních stránek na Lore.
Projekt tuto službu nabízí zcela bez finančních poplatků. Vše je založeno na spolupráci a reklamních odkazech. Systém funguje tak, že se majitel / správce herního serveru rozhodne s námi spolupracovat a my vedle jeho webových stránek herního server vytvoříme další stránky pro jeho herní server a budeme je propagovat. Je to stejné jako mít dvě webové stránky pro jeden server. Z toho plyne dvojnásobná propagace a dvojnásobná návštěvnost.
Všechno závisí na předchozí domluvě s poskytovatelem služby ( projekt Portal Lore ), kdy se řeší podmínky spolupráce, doba spolupráce, obsah webu ( neoficiálního ), atp...

S příchodem nových služeb doufáme, že se tak zkvalitní služby našeho projektu a že tím pomůžeme mnoha dalším ( ať už začínajícím nebo dlouhodobým ) projektům se zviditelnit. Ovšem projekt nabízí více možností jak jeho prostřednictvím propagovat a už servery nebo prosté osobní stránky.
17.09.2012 00:00:49
Colek
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one