Grafické studio QuattroG

Grafické studio QuattroG
Grafické studio QuattroG
quattro - Grafické studio QuattroG [ 15.04.2013 ]
Představuji Vám nové grafické studio s hravým názvem QuattroG. Nové, avšak s 5tiletou tradicí.
Nabídne Vám 5 základních okruhů služeb. Propagační grafika, corporate identity, webdesign, ekologické reklamní předměty a svatební oznámení s ručně kresleným portrétem.
Pojďme se podívat podrobně na jednotlivé okruhy.
Propagační grafika – v této oblasti můžeme nabídnout originální tvorbu letáků, plakátů, inzerce do novin a časopisů, různé pohledy, pozvánky, lístky, novoroční přání, kalendáře, brožury atp.
Corporate identity, nebo-li „tvář firmy“ je základním stavebním kamenem každé společnosti. Zaručujeme kreativitu a neotřelost v každém návrhu loga, či logotypu. Součástí corporate identity je také firemní papír, obálky, vizitky, firemní podpis a v neposlední řadě také firemní desky, prezentace, obaly na CD a DVD a obaly produktů firmy.
Webdesign – v oblasti webových stránek nabízíme tvorbu statických i flashových webů, od nejjednodušších po ty složité. Dále sem spadá samostatná tvorba newsletterů, bannerů. Neustále rozšiřujeme nabídku hotových šablon.
Ekologické reklamní předměty - tyto předměty jsou z lepenky a papíru, v našem katalogu naleznete širokou škálu realizovaných předmětů. Jejich velikou výhodou je celoplošný potisk. Tedy dost místa pro vaši reklamu.
Svatební oznámení s ručně kresleným portrétem – exkluzivní nabídka pro nastávající novomanžele. Možnost zhotovení portrétu uhlem, tužkou, či pastelkami podle dodané fotografie. Připravíme i svatební oznámení na míru, podle přání klienta.
Zaregistrujte se pro odběr newsletterů , každý 20tý zaregistrovaný získá 10% slevu na všechny grafické služby. Sleva platí „doživotně“.
Jako sladkou tečku jsme pro naše nové klienty připravili soutěž „KOUZELNÉ ÚTERKY“. V čem tato soutěž spočívá? Dozvíte se na www.quattrog.cz

Odkaz: www.quattrog.cz/partners.html#.UWvgWvHJqoM
15.04.2013 13:11:38
Colek
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one