Internetové rádio N/A

Internetové rádio N/A
Internetové rádio N/A
Suzane - Internetové rádio N/A [ 14.7.2012 ]
Ke vzniku rádia došlo náhodou z dlouhé chvíle. Jeho založeni má na svědomí Administrator.cz a to v roce 2007. V tu dobu si ho pojmenoval fb-rádio ( remix ). Chtěl si zahrát jen tak pro radost a zkusit něco nového. Jenže rádio se uchytilo a stalo se velmi oblíbeným. A v roce 2011 dostalo nový název a tím je nynější N/A.

K velkému zlomu došlo 01.04.2012 kdy se rádio přidalo k portal-lore.717.cz a pomalu se rozvíjelo ve více funkcích aplikacích. Spolupráce s projektem Portal Lore nám přinesla ještě větší návštěvnost a skvělou spolupráci.

Portal Lore slouží jako rozcestník webových stránek. V současné době se Portal Lore zaměřuje hlavně na propagaci ostatních internetových projektů prostřednictvím výměnných programů.

Zlepšil se i facebook N/A rádio který najdete na ( http://www.facebook.com/projekt.n.a.radio ), ale i projekty chat- bandpage - music live videochat. Dále rádio naleznete i na googlu a na dalších internetových prohlížečích. Před pár dny byl dokončen web rádia na Portal Lore, kam si můžete psát o přáníčka nebo si jen popovídat s posluchači, diskutovat o rádiu či pozdravit naše DJ.

Trošku Vám představím náš tým- hlava všeho: Administrator.cz, který je hlavní motor celého rádia N/A , rád si poslechne Trance , Dance a vše možné. Head DJ: DJ-ka Medvidek - dance,remix,rock,various no prostě ,když je hudba dobře udělaná a líbí se ji tak styl neřeší i kdyby to mělo být techno či hip hop. Ale nesmím ani zapomenout na moderátory rádia a těmi jsou Alex: hudbu má velice rád nespecializuje se na žádný styl hudby pokud je to rytmické ať už je to techno či klasika rád si to poslechne . Dále tu je: Wajne - Z hudby poslouchá nebo pouští nejraději českou hudbu jakýkoliv styl a z těch zahraničích nejvíce taneční hudbu a potom 80.léta jako je Modern Talking nebo Drupi, dále má rád 90.léta kdy frčeli např.SNAP,Sylver nebo Fun Faktory. Luboš- techno, taneční i pomalé, CASCADACEK - upřednostňuje pop, taneční hudbu, trance. A tina12- si ráda poslechne všechnu dobrou hudbu. Tito úžasní lidé hrají dle své oblíbenosti a přání posluchačů.

Rádio N/A naleznete na Portal Lore nebo na facebooku a pustit si ho můžete hned přez několik přehrávačů – Winamp,Windows Media player, RealPlayer,flash player a JS player.

Bohužel zatím nehrajeme 24 hodin denně, jelikož mezi DJ jsou lidé zaměstnáni, ale ja sama za sebe můžu říct, že si rádio pustím pokaždé jakmile vidím na úvodní straně N/A že se vysílá.
Co ještě dodat, snad jen to že všem přeji příjemný poslech rádia N/A

Na článku spolupracovali: DJ-ka Medvidek
08.10.2012 20:21:13
Colek
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one