Manius

Manius
Manius
Peppe - Manius [ 3.3.2012 ]
Chtěl bych se s vámi podělit o svůj názor na kvalitu serveru Unholy manius.eu, kde jsem hrál asi tak 2 měsíce v kuse a myslím si, že o serveru vím snad všechno.
Instantní server Unholy od projektu Manius je velice kvalitní a promyšlený. Na serveru můžete nalést vše co má správný instant mít a to shop zona, PvP zona, vlastní itemy, questy, NPC... Na první pohled se může zdát server velice nekvalitní a plný herních chyb, ale zdání klame. Je skutečně pravda, že jako na každém free serveru je i Unholy manius nedokonalý a najde se tam pár herních chyb. Server je vyjmečný tím, že start gearem je na serveru WrathFul což je nejlepší gear na WotLKu, jako další itemy a sety server nabízí ještě o 2 sezóny lepší gear než WF s lepšími staty. Ještě společně s možnými 88 talenty server dělá některé classy nesmrtelné a některé naopak nehratelné. Ovšem určitě Unholy manius stojí za vyzkoušení, protože je to jeden z mála kvalitních instant serverů na scéně.
Největší slabinou serveru a vůbec celého projektu je 50% nefunkčních odkazů, žádné kontakty na technickou podporu a když už se vám nějaký ten email nebo skype podaří sehnat, pomoci se nedovoláte. Ochota GM na serveru je prakticky nulová a majitel projektu problémy hráčů na jednotlivých serverech neřeší, což ale nikde napsané není. Takže pokud se vám bugne postava, nebo se jen někde zaseknete, udělejte si novou postavu nebo celé herní ACC.
I přes značné mezery bych chtěl serveru popřát hodně štěstí do dalšího vývoje a doufám, že si administrátoři a GM uvědomí, že tam jsou pro hráče a ne hráči pro ně.
06.10.2012 14:02:24
Colek
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one