www

Portal Lore

Tvorba webových stránek


Nechte si vytvořit webové stránky od projektu Portal Lore. Tvoříme stránky vhodné k prezentaci soukromé osoby, firemní weby, e-shopy, informační stránky nebo pro soukromé podnikatele. Nabízíme vám bezkonkurenční ceny na trhu, tvoříme již od 50 Kč dle složitosti stránek. Stránky děláme kompletní od systému stránek až po grafický design webu dle dohody. Veškeré stránky tvoříme na hostingu webgarden.cz, ale je možné si zakoupit vlastní doménu. Informujte se o kompletních cenách webových stránek.
 Zároveň budou všechny námi vytvořené stránky umístěny do našeho katalogu jako ověřená stránka ( Katalog odkazů -  http://Portal-Lore.717.cz/05/Katalog  ).
html doplňky pro váš web: HTML kódy
K webovým stránkám nabízíme i vytvoření phpBB fóra zdarma. Více v ceníku služeb.
V ceně je i SEO ( optimalizace pro vyhledávače ), dostaneme vás do předních pozic ve vyhledávačích a udržíme vás tam.
Stránka bude taktéž zařazena do našeho projektového vyhledávače ( vyhledávač -  http://Portal-Lore.717.cz/ ).
Při optimalizaci můžete plně využít naše nástroje pro webmastery.


Informace
Celý projekt Portal Lore podléhá dohledu administračního teamu, který zajišťuje správný chod serveru. V případě potřeby můžete kontaktovat administrátora příslušné služby, jejichž rozpis najdete v kontaktech.
Naše služby

Služby projektu Portal Lore zahrnují i katalog webových stránek, bannerů, ikonek a textových odkazů. Služby katalogu jsou zcela zdarma a bez povinných zpětných odkazů. Lze však uzavřít partnerský program a zvýhodnit tak svůj odkaz v našem katalogu. Více informací čtěte přímo v katalogu, nebo kontaktujte některého z administrátorů.
Budoucnost
V současné době tvoří celý Portal Lore 18 webových stránek a doufáme, že to je i konečný počet, ovšem spolupráci s jinými projekty se ani v budoucnu bránit nebudeme.

Vaše dotazy, připomínky, náměty, oznámení spuštění nového projektu nebo jen nezávazné tlachání...
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one