Server


Stránka Game Portal Lore slouží jako rozcestník herních serverů. Samotný projekt nenabízí možnost zahrát si na nějakém serveru, pouze spolupracujeme s projekty, které tuto možnost nabízí a projekt Game Portal Lore slouží pouze jako propagační systém pro tyto projekty. Veškeré servery, které propagujeme jsou free, takže nemusíte platit za to, že na nich hrajete. Připomínky ohledně herních serverů směřujte na kompetentní osoby, nikoli na technickou podporu projektu Portal Lore, jelikož projekt Lore je pouze zprostředkovatel reklam a nijak nezodpovídá za technický stav serverů, ani s nimi nemá nijak jinak nic společného.
Projekt slouží jako propagace herních serverů stylem neoficiálních stránek.
Pro váš server vytvoříme vlastní webové stránky, které budou součástí projektu Portal Lore, ale budou pro váš server. Většinu obsahu webu bude tvořit to, co má mít každý web herního serveru ( odkazy na registraci, pravidla, kontakty, propagační bannery, atp... ). Více o této službě v sekci " Podmínky ".

V případě zájmu vyplňte formulář, kterým požádáte o využití našich služeb zdarma.
Sdílejte na Facebook Sdílejte na Twitter Sdílejte na MySpace Sdílejte na FriendFeed Sdílejte na LinkedIn Sdílejte na Digg Sdílejte na Delicious Sdílejte na StumbleUpon Sdílejte na Tumblr Sdílejte na Google Talk
Chat
Přidat příspěvek***


Partneři

Herní servery ( obecné ).
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one