Filmy Portal Lore
Vybrané filmy online ke shlédnutí přímo zde od projektu Portal Lore. Filmy jsou řazeny od nejstarších.

Info: nápověda
Spiklenci
Nespoutaná divoká láska s tragickým a tajemným koncem. Vincent a Rebeca jsou dva mladí lidé, kteří se potkali v internetové kavárně. Na první pohled se do sebe zamilují a tráví spolu veškerý čas.

Dům naruby
Peter Sanderson (Steve Martin) je rozvedený, přehnaně pečlivý a podrážděný advokát, který stále miluje svou bývalou ženu (Jean Smart) a nemůže přijít na to, co udělal špatně a proč jej opustila.

Černá listina
Organizovaná banda rozhodnutá přepadnout transport peněz vymyslí zástěrku pro odlákání pozornosti policie. Využije k tomu tři teenagery z okraje společnosti, včetně Nathalie Dufourové, která je postřelena a na následky zemře.

Čtyřicítka na krku
Romantická komedie z roku 2008.

Pes Baskervillský
V tomto záhadami obestřeném příběhu Sherlocka Holmese ztvárnil energický Peter Cushing slavného detektiva z Baker Street, jenž musí rozlousknout tajemství strašlivého kvílení psa a systematická úmrtí generací Baskervillů.

Sniper
Dokument o armádních sniperech. Popis jejich úkolu v jednotce a trocha z historie nejdelších zásahů.

Utopenec na útěku
Lesliem Nielsenem v hlavní roli dalšího bláznivého filmu. Série skutečných událostí, které se skutečně staly v jiných filmech.

High school musical
Muzikál ze střední (anglicky: High School Musical) je úspěšný americký film. První díl byl odvysílán 20. ledna 2006, třetí díl jsme mohli v našich kinech poprvé vidět 4.prosince 2008.

Rec
Policisté a hasiči byli přivoláni do bytu, kde najdou nemocnou ženu, která smrtelně zraní jednoho policistu a hasiče. Př jeho přenosu zjistí, že jsou uzavřeni v budově a nemohou ven.

Ro(c)k podvraťáků
Nový film Karla Janáka, režiséra divácky úspěšných filmů Snowboarďáci a Rafťáci, nás tentokrát přivádí do světa mladých muzikantů, kteří se nečekaně ocitnou tváří v tvář praktikám podsvětí a mafie.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one