Filmy Portal Lore
Vybrané filmy online ke shlédnutí přímo zde od projektu Portal Lore. Filmy jsou řazeny od nejstarších.

Info: nápověda
Gamer
Blízká budoucnost přináší nové zdroje zábavy. Lidé z celé zeměkoule se na síti věnují simulačním hrám, v nichž se v naprosté anonymitě projevují jejich nejskrytější touhy a fantazie.

Batman: Arkham Asylum
Jedna z nejlepších komiksových her vůbec? Přehnané superlativy nebo holý fakt? Dámy a pánové, B je správně.

Tajemství ponorky Kursk 2002
Jste mladý muž a toužíte po dobrodružství. Chcete být hrdinou, kterého obdivují a chcete se podívat, na daleká místa. Také možná věříte, té naivní propagandě o obraně vlasti.

Věznice
Mladý kluk, který se dostane do vězení za prodej marihuany se stane terčem ostatních vězňů. Naštěstí ho vezme pod svá ochranná křídla Erl, který už ví jak to ve vězení chodí.

Panic je nanic
Panic je nanic je mottem hlavních hrdinů, tří šestnáctiletých kamarádů z Prahy. Ničím se neliší od svých vrstevníků, problémy jim dělají jak předpotopní rodiče a většina dospělých, tak hlavně věk.

Zpětná reakce
Představte si, že by na zemi došlo k velkému výpadku elektřiny. Vše mimo provoz, chaos, rabování, střelba, davová hysterie. Postapokalyptické drama začíná... Matthew Kay a jeho manželka Annie žijí společně s dcerou na poklidném předměstí Los Angeles, daleko od všech potíží i nebezpečí.

Pokoj 1408
Pokoj 1408 je filmovou adaptací povídky Stephena Kinga, kde je hlavní postavou spisovatel Mika Enslin (John Cusack), který ve svých knihách uvádí převážně hororové povídky, paranormální jevy, nebo strašidelná místa. A právě na jedno takové nyní vyráží.

Pouta války
Aby mohl svého mladšího bratra poslat na studia, je Jin-Tae ochotný si vydělávat na ulici jako čistič bot. Společně s ovdovělou matkou se upnou k akademické budoucnosti Jin-Seoka jako ke svému cíli.

Terkel má problém
Bláznivá komedie o tajné lásce, "psychovrahovi", železných tyčích, kanapi a přátelství na zkoušku. Terkel je žákem základní školy. Trochu slaboch, ale jinak ok.

Nacistický Titanic
Během bizardní kapitoly 2. světové války se nacistický propagandista a ministr Joseph Goebbels rozhodl, že natočí film o potápajícím se Titaniku. Tento pořad vám poodhalí příběh, o kterém se ví jen velmi málo.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one