Encyklopedia

Bookmark and Share

Zajímavosti projektu

17.03.2013
Práce na internetu je těžká, mistr ( husita@seznam.cz ) díky své neschopnosti přečíst si důvody našeho výběrového řízení, obchodní podmínky firmy či jakékoli další informace stránky www.iNabidky.com, nepochopil, že po něm něco můžeme chtít. Označil nás za podvodníky a slíbil nám rozhlašování pomluv na internetu.
screen
01.10.2012
Paní / slečna Petra Kapet z Ostravy ( Kapet23@seznam.cz ) si mimo uklízení našla i čas udat nás České obchodní inspekci, důvod cituji "pakliže hledáte brigádníky, tak také jste povinní podat informace k nabízené možnosti práce" screen
logo projektu Portal Lore
logo projektu Portal Lore

O projektu

Portal Lore ( běžný nebo-li tradiční portál ) byl založen uživatelem Colek Míra 17.10.2009 a funguje dodnes. V současné době se Portal Lore zaměřuje hlavně na propagaci ostatních internetových projektů prostřednictvím výměnných programů.
Součástí Portal Lore jsou i menší projekty jako Hry download nebo Serialy Lore. Můžete na něm také najít spoustu návodů a downloadů ke službám. Jako nejnovější reklamní službou je Game Portal Lore ( tradiční herní portál ). Služba je zaměřená na spolupráci s herními servery systémem neoficiálních webových stránek. Služba zvyšuje možnosti propagace jednotlivých herních serverů.

Historie & vývoj

Portal Lore začal vznikat 17.10.2009, ale nebyl plánován od počátku, ale na samém začátku stáli jednoduché osobní stránky na adrese ( hlavin007s-r-o.717.cz ), které se postupem času začaly rozrůstat o články, návody a downloady k online hrám jako je World of Warcraft nebo Counter Strike. Také přibývaly návody na běžné internetové služby jako stahování, UpLoad, atp... až byl na světě nápad udělat z osobních stránek web plný návodů a downloadů. 15.12.2009 byly stránky přesměrovánky na adresu ( portal-web.717.cz ) na které fungují dodnes a celý projekt se začal nazývat Portal 717.cz. 19.10.2010 byl k Portal 717.cz připojen mediální projekt WarCraft Lore. Spojením těchto dvou projektů začal vznikat Portal Lore. Během času se k portálu začaly připojovat i další projekty jako Hry download. 3.1.2011 začal vznikat největší projekt Game Portal Lore, který byl oficiálně spuštěn 18.6.2011 společně s novým fórem ( portal.herni-forum.cz ) a následně se spojil s herním Justice wPortal, který si později začal říkat xSector a začaly vznikat herní servery. První server ( World of Warcraft ) byl spuštěn 1.7.2011 pod názvem BlackSynethri. 23.6.2011 byl spuštěn projekt Serialy Lore, kde jsou ve spolupráci s vii.sk umístěny seriály online. Posledním oficiálním projektem, terý byl spuštěn 4.7.2011 byly Odkazy Portal Lore, které vznikly z důvodu propagace webových stránek nejen samotného portálu, ale především ostatních uživatel a jejich soukromých webových stránek. Jako každý vetší internetový portál tak i Portal Lore se na internetu reprezentuje dostupnými prostředky. 2.2.2012 byla nasazena beta verze projektu, která je i současnou verzí. Celý projekt i se všemi jeho službami byl přemístěn na jednu webovou stránku s výjimkou služby iNabídky.com která je k projektu přidružena.
Portal Lore je provozovatelem služby iNabídky.com, která slouží jako nabídky domácích prací firmy Informservis a také financuje celý chod portálu Lore.
Vaše dotazy, připomínky, náměty, oznámení spuštění nového projektu nebo jen nezávazné tlachání...
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one