AdVisit

AdVisit

Služba AdVisit umožňuje umístění vaší reklamy na více webových stránek zároveň.

Reklamní banner zobrazuje 33 odkazů v náhodném pořadí. S každou aktualizací ( znovu načtením stránky ) se zobrazovaná reklama mění na další.
Reklamní boxy AdVisit jsou umístěny na stránkách na které odkazuje a na dalších, partnerských stránkách portálu a i na samotném projektu Portal Lore.

Proč využít služby AdVisit ?

Reklama funguje na podobném principu jako Google AdWords - náhodné zobrazování reklamy na více webových stránkách.
V případě, že nabízíte služby nebo produkty, pomůžeme Vám získat pozornost potencionálních zákazníků. Po kliknutí na reklamu mohou uživatelé provést nákup nebo získat o vaší firmě více informací.
Podporujeme veškeré internetové projekty, takže Vám pomůžeme zviditelnit vaše internetové stránky s výjimkou témat erotiky.

( náhled reklamního boxu 650x90 )
.

Chcete i vy využít službu AdVisit ?
Pokud chcete, aby se mezi ostatními zobrazoval i váš banner, můžete toho docílit třemi různými způsoby ( individuální, sponzorský, partnerský ). V kategorii přihlášení najdete formulář k vyplnění.
Kód reklamního boxu ( 650x90 ) naleznete zde.

Partnerský - Výměnou za umístění Vašeho odkazu do reklamního boxu, umístíte tento box na vaše stránky.
Sponzorský - Pro vaše stránky vytvoříme reklamu na míru. Upravíme formát a velikost reklamy, podle možností vaší stránky ( pouze pro navštěvovanější webové stránky ).
Individuální - Po individuální domluvě... informace@717.cz

Dodatek
- Služba AdVisit je zcela dobrovolná a zdarma. Veškeré odkazy jsou neměnné a umístění je trvalé.
- Velikost grafické reklamy je 650x90. V případě, že budete chtít využít AdVisit a nebudete mít reklamu daných rozměrů, projekt Portal Lore vám po domluvě poskytne reklamní banner, který bude vhodný k umístění do reklamního boxu.


Vaše dotazy, připomínky, náměty, oznámení spuštění nového projektu nebo jen nezávazné tlachání...
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one