Nástroje

Služba AdNetwork umožňuje vydělávat i méně navštěvovaným stránkám nebo i zařídit doménu 2. řádu.

Zpětné odkazy nejsou pro zvýšení návštěvnosti stránek, ale pro zvýšení PageRanku ( PR ) vašich stránek. Podle PR se umisťují stránky do vyhledávání google, seznam, jyxo, atd...
Add Site / Přidat www stránku do katalogu.
Zvýhodnění pozice vaší stránky v katalogu projektu.

Služba AdVisit umožňuje umístění vaší reklamy na více webových stránek zároveň.

Internetový katalog odkazů zdarma. Bez nutnosti registrace a povinných zpětných odkazů.
Přidat odkaz

Add Site / Přidat www stránku do katalogu.

Automatická registrace do vybraných internetových katalogů odkazů zdarma. Stačí vyplnit URL adresu webové stránky, kterou chcete do těchto katalogů zaregistrovat a následně umístit na viditelné místo vašeho webu nástrojový odkaz [ P. LORE | TOOLS ]

Registrujte svojí stránku do vyhledáváče projektu Portal Lore. Vyhledávač není omezen jen na stránky projektu, ale je možné přidávat i stránky partnerských webů. Stačí pouze vyplnit URL adresu vašich stránek a odeslat.

Ke shánění vhodných partnerů můžete využít i internetovou burzu, kde se setkává nabídka s poptávkou internetových služeb ( výměny odkazů ).
Faktory ovlivňující návštěvnost webových stránek + návod jak si zaručeně zvýšit návštěvnost na vašich stránkách
Služba pro propagaci herních serverů. Pozorně si přečtěte podmínky spolupráce a podle náležitostí vyplňte formulář určený pro zájemce ( pouze pro majitele / správce herních serverů ).
HTML kódy pro váš web. Pro každého ať už pokročilého nebo úplného začátečníka jsou důležité html kódy na kterých jsou postaveny celé webové stránky. Pokročilejší uživatelé si kódy mohou upravit a přizpůsobit podle svých představ a potřeb.
Přidávání PR článků. Články mohou být ve formě HTML, proto do nich můžete vkládat odkazy a využít je tak jako kvalitní propagaci vašich stránek.
Napište stručné informace o vaší webové stránce nebo internetovém projektu. Využijte naše diskuzní fórum k propagaci vašich webových prezentací.
Zjistěte podrobné informace o jakékoli internetové doméně nebo IP adrese pomocí whois databáze.Vaše dotazy, připomínky, náměty, oznámení spuštění nového projektu nebo jen nezávazné tlachání...
Imrocomics.com perly.gif
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one