Podmínky

O co jde ?

Jde o neoficiální propagaci vašeho serveru, prostřednictvím námi vytvořených stránek. Jednoduše řečeno "Budeme propagovat svoje webové stránky o vašem serveru!"
Na námi vytvořených stránkách budou odkazy na sekce umístěné na vašem webu ( registrace, pravidla, ... ). Je to to samé jako mít 2 webové stránky k 1 hernímu serveru, takže se i dvojnásobně zvýší propagace vašeho herního serveru.

Co z toho má Portal Lore ?

Jsme reklamní a marketingová služba, takže standartně nabízíme služby v prostředí propagace jiných internetových projektů. Lore je samostatně nevýdělečný projekt a veškeré jeho služby jsou zcela dobrovolné a zdarma. Propagací ostatních služeb, projektů a portálů propagujeme prakticky i samy sebe.

Záleží na typu serveru ?

Nezáleží. Jsme ochotni spolupracovat s jakýmkoli herním serverem jako World of Warcraft, Counter Strike, Call of Duty, atd...
Ze zásady nespolupracujeme se servery, které běží přes hamachi, ani s jinými podobnými interními servery.

Je to opravdu zcela zdarma ?

Prakticky NE. Zpoplatněna tato služba není, ale spoluprácí s námi se zavazujete k umístění našeho odkazu na vaše webové stránky. Přesněji na stránky, které propagujeme, takže propagace od nás vás bude stát jedno reklamní místo na vašem webu.

Chci využít tuto službu. Co pro to mám udělat ?

Jednoduše vyplnit formulář umístěný v menu a nebo na stránce serverového rozcestníku.V případě jakýchkoliv dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat nebo napsat na naše fórum.
Herní servery ( obecné ).
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one