Uvod

Ahoj všem.
Dovolte abych sme se Vám představily :
Jsme internetové rádio které již působí na internetu 3 rokem , tudíš máme dost velké zkušeniosti s profesionalním moderováním a také Vám pouštíme tu nejlepší music ,fesh hity ,nejžhavější novinky které ještě nejsou ke ztáhnutí a nikde jinde je neuslyšíte ,drbárna pokec ,také naše rádio umožnuje službu social-network (podobné jako facebook) tato služba slouží pro fandy rádia best club celí tým radia best club je na tomto serveru zaregistrovan a vyvěšuje na tento portal veškeré informace zde si mužete i pokecat s moderátory .
Dále písničky nonstop k poslechu at je hluboka noc tak i den dale hrajeme neustale na přání at je jakýkoliv program + soutěže .

Jak vám je asi nejspíše více než jasné :-D :-D tak spolupracujeme stímto super Portálem : Portál-Lore.717.cz,
krterý vnáší do poslechu hudby i další skvělé možnosti zde nejen na tomto portálu že mužete poslouchat naše rádio tak i si mužete zapařit nějakou tu hru dozvědět se nějaké novinky o filmovích novinkach .
No abych to skrátil a z rekapituloval :-D :
Prostě super muzika díky radiu best club a super zabava že se nikdy nebudete nudit díky Portálu -Lore,
tato dvojkombynace nikde jinde není vydět k vydění jak je to tady propracovaný radio-herní portal- další a další možnosti:-).:
Co by jsme jako Rádio-Best-Club popřály Portál-Lore?
No zkrátka prostě to nejlepší a aby tetnto portál co nejdéle vydžel zde a aby měl co největší návštěvnost ,hravost a spokojenost ostatních uživatelů:-) Přejem Vám to :-)
Tým Rádia-best-Club

Toto Rádio má tyto pořady
Hitparada Top 30
Tanečni Novinky 2012

Nechte si zahrát písničku na přání. Pokud zrovna vysílá nějaký z DJ Moderátor, napište zde odkaz / název písničky, kterou chcete zahrát.

Chtěly by jste spět do rádia soutěže

Ano určitě chci (16 | 64%)
Možná (4 | 16%)
Určitě ne (3 | 12%)
Je mi to jedno (2 | 8%)
Informace pro uživatele
.

Vítáme Vás na stránkách Portal Lore. Naše společnost Vám nabízí jen ty nejkvalitnější služby v daném oboru. Neváhejte a využijte našich

kvalitních služeb, moderních metod. Náš profesionální personál je vám vždy plně k dispozici. Naší předností je neustálé zkvalitňování a vylepšování námi nabízených služeb. Důkazem je stále vzrůstající počet spokojených uživatelů. Přejeme vám přijemnou zábavu.
Partneři
Pokec nejen o projektu Portal Lore.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one