Jedinečné nabídky

Jedinečné nabídky
Jedinečné nabídky
Peppe - Jedinečné nabídky [ 07.06.2012 ]
V rámci projektu jsme se rozhodly oslovit webmastery a nabídnout jim možnost propagovat svoje webové stránky hned několika účinnými způsoby.
Na webgardenu jsme založily menší free reklamní projekt, který svými službami umožňuje propagaci ostatních webových stránek. Mezi naše dominantní služby patří například katalog webových stránek, spolupráce pro herní servery, PR články, nástroje pro webmastery a mnoho dalšího...
V současné době náš projekt nabízí sponzorování ( pomocí reklamy ) jedné vybrané webové stránky. Sponzorování spočívá v umístění odkazu na partnerský web na hlavních stránkách projektu, propagace jako hlavní partnerské stránky, zajíštění návštěvnosti, popřípadě fanoušků na službě facebook, google, youtube... Jediná podmínka pro náš partnerský web je, umístění našeho odkazu.
Ptáte se k čemu jsou dobré výměny odkazů ? Webmasteři si mezi sebou navzájem vyměňují odkazy pro vyšší hodnocení u internetových vyhledávačů ( pagerank, s-rank, ... ). Čím lepší ohodnocení, tím je vaše stránka více v předních pozicích při vyhledávání.
Veškeré naše služby jsou zcela dobrovolné a zdarma.

V případě zájmu o naše služby se můžete informovat pomocí emailu informace@717.cz
06.10.2012 14:01:25
Colek
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one