Landwirtschafts simulator 2011

landwirtschafts simulator 2011.jpg
Firma Astragon a studio GIANTS Software vydala další verzi populárního zemědělského simulátoru Landwirtschafts-Simulator (anglicky: Farming Simulator, česky: Traktor Zetor Simulator), který podle očekávání přines mnoho vylepšení a nových zážitků nejen na poli s traktorem či kombajnem, nýbrž také ve statku.
Traktor Zetor Simulator 2011. Ten totiž slibuje velkou revoluci. Prostředí bude mnohem pestřejší - krajina by měla obsahovat koleje, po kterých budou jezdit vlaky, do přístavu budou připlouvat a odplovat lodě a nebudou chybět ani hory, jezera či moře. Inu, konečně živé prostředí.
V kampani pro jednoho hráče si projdete 15 různorodými misemi, kde budete nejen obchodovat a pěstovat plodiny, nýbrž také chovat zvířata. Bonusem bude multiplayerová část. Tu bude možno hrát nejen prostřednictvím internetu, ale i po lokální síti. Samozřejmostí jsou nové stroje, které podle oficiálních zpráv zahrnou značky jako je Deutz-Fahr, Krone, Horsch, Pottinger a Vogel-Noot. Nicméně, komunita Landwirtschafts-Simulator je velmi početná a do každého dílu se dají stáhnout nové stroje, mapy (dokonce i Česká republika) a další příslušenství.

* Operační systém: Windows XP/Vista/Windows 7
* Procesor: minimálně 2 GHz
* Grafická karta: GeForce 6800, ATI Radeon X850, Chrome 430 GT (u všech min. 256 MB VRAM)
* Operační paměť: 1 GB RAM
* Místo na pevném disku: 1 GB
* Další: zvuková karta, internetové připojení
* Podpora gamepadu a volantu

Stahuj z multiload
http://www.multiload.cz/stahnout/449278/landwirtschafts-simulator-2011-www-downloadgames-mypage-cz-rar/

Heslo: MyPage
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one