WoWrm2064en


Program vhodný pro uživatele hrající hru World of Warcraft na více než jednom serveru. Díky tomuto programu již nikdy nebudete muset přepisovat obsah souboru realmlist.wtf s adresou serveru.

Navíc program ukazuje, zda je vybraný server online či offline

World of Warcra

World of Warcra

DOWNLOAD ( CZ )
DOWNLOAD ( EN )


Návod:

1. Instalace

Začněte stažením nejnovější dostupné verze. Nestahujte žádnou starší, pokud chcete s úspěchem postupovat podle tohoto manuálu.

Stahovaný soubor by měl být archiv .ZIP obsaující pouze jeden soubor. Rozbalte jej do libovolné složky, kam ale musí program moci zapisovat.

2. První spuštění

Po úspěšné instalaci je čas spustit soubor, který jste rozbalili. Pak byste měli vidět něco takového:

mainwindowempty.png, 14 kB

3. Nastavení hlavního spouštěcího souboru

Pokud chcete program používat, musíte mu říci, kde máte váš World of Warcraft nainstalován. Ve většině případů je to něco jako C:\Program Files\World of Warcraft\. Program to využije k mnoha účelům, jako například spouštění hry po výběru serveru a kliknutí na Pařit nebo k čištění servisních adresářů. Tato cesta je zároveň umístění, kde se nachází soubor realmlist.wtf.

Spusťte program a klikněte na ikonu Menu.
Objeví se menu. Vyberte Nastavení.

mainwindowmenu.png, 16 kB

Objeví se okno Nastavení.

settingsempty.png, 20kB

Klikněte na Najít a nalezněte na disku vaši instalaci WoW. Vyberte souborWoW.exe a potvrďte. Vybraná cesta se objeví v okně Nastavení.

settingspath.png, 21 kB

Klikněte na Uložit.

4. Přidání serveru

Řekněme, že máme server, na kterém chceme hrát. V mém případě je to server Rakros s realmlistem wow.moonshineq.net. A chceme ho přidat do seznamu serverů.

Spusťte program a klikněte na tlačítko Přidat. Vypadá jako znaménko plus (+). Objeví se okno.

addserverempty.png, 11kB

Nejprve vyplňte jméno serveru. S tím opatrně - poté už jej nebudete z interních důvodů moci změnit. Poté vyplňte adresu serveru.

addserverfilled.png, 12kB

Klikněte na Přidat. Server by se nyní měl objevit v seznamu. Odteď, kdykoliv budete na tomto serveru chtít hrát, prostě jej vyberte a klikněte na Pařit

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one