Need for Speed Most Wanted

                                       


85%

Série Need For Speed se dočkala nového přírůstku do rodiny. Most Wanted sice vyměnilo noční závodiště za denní město, nicméně tuningu neunik

nete. Čtěte recenzi: 2 názory + in-game video!


Představovat sérii Need for Speed je zbytečnost. Už deset let se opakuje stejný rituál. Jakmile začne padat listí ze stromů a sníh z oblohy, objeví se nový díl této série. Pokaždé přinese nějaké ty novinky a pokaždé je silně arkádový.
Kdybych tady napsal, že nový díl je to nejhorší ze série, stejně si ho většina lidí zahraje. Je to přece Need for Speed, to nemůže být tak strašné. Dle mého názoru byl nejlepší díl NFS 5 - Porsche Unleashed. Šestý díl nepřinesl žádné výrazné novinky. V té době přišla vlna Rychle a zběsile a tak další díl musel být o tuningu. Přestože byl mnohem lepší než šestka a přinesl mnoho změn, podle řady lidí nedosahoval kvalit pětky. Druhé pokračování Undergroundů byl propadák a byl horší než předchozí díl. Z pohledu grafiky bylo vše OK, ale hratelnost výrazně zaostávala. Navíc nepřítomnost policie v obou undergroundových dílech byla velkou chybou.
Zašlou slávu má sérii vrátit aktuální díl s podtitulem Most Wanted. EA se rozhodla vyslyšet prosby hráčů a na novém NFS je to znát. Hlavně comeback policie je hlavním tahákem hry.

http://www.ulozto.cz/9014555/need-for-speed-most-wanted-100-funkcni-part1-rar
http://www.ulozto.cz/9014657/need-for-speed-most-wanted-100-funkcni-part2-rar
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one