Výdělek webovými stránkami

AdNetwork


Jak nechat své webové stránky vydělávat ?

Nevýhoda výdělků na internetových reklamách

Hlavním problémem, proč většina webových stránek nemůže efektivně vydělávat pomocí PPC reklam je, že nemají dostatečnou návštěvnost. Veškeré tyto systémy jsou omezeny minimální částkou, kterou lze vyplatit. Tyto částky činí řádově stovky až tisíce korun a méně navštěvovaným stránkám by dosažení takovýchto výdělků trvalo i několik měsíců.
Program AdNetwork řeší tento problém.
Jak tento problém vyřešit ?
Program AdNetwork shromažďuje stránky na které umisťuje PPC reklamy. Vzhledem k většímu množství rozmístění těchto reklam si tak můžeme dovolit partnerům vyplácet provize už od těch nejnižších částek a neomezujeme je minimální hodnotou pro vyplacení provize. Po určité době je i možnost místo výplaty provizí financování domény 2. řádu.

Jak to funguje ?
Na vaše stránky umístíte PPC a Intextovou reklamu. Dáme Vám přístup do administrace, ve které se můžete pravidelně informovat o výdělku vaší stránky. Až uznáte za vhodné, vyplatíme Vám výdělek vaší stránky bez ohledu na minimální částku, kolik vaše stránka za dané období vydělala.
Po vyplacení provize Vám vždy bude zasílán i screenshot přímo z provizního systému jako důkaz, kolik Vaše stránka skutečně vydělala.
››» Náhled administrace «‹‹
Z PPC reklamy Vám vyplatíme 100% výdělku ( odhadovaný výdělek u stránky s průměrnou návštěvností 200 / den činí 300 Kč / měsíc ). Jako poplatky za převod a provize z výdělku slouží umístěná intextová reklama.
Přihlášení do provizního systému
Vaše dotazy, připomínky, náměty, oznámení spuštění nového projektu nebo jen nezávazné tlachání...
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one