AdNetwork


Jak nechat své webové stránky vydělávat ?

Nevýhoda výdělků na internetových reklamách

Hlavním problémem, proč většina webových stránek nemůže efektivně vydělávat pomocí PPC reklam je, že nemají dostatečnou návštěvnost. Veškeré tyto systémy jsou omezeny minimální částkou, kterou lze vyplatit. Tyto částky činí řádově stovky až tisíce korun a méně navštěvovaným stránkám by dosažení takovýchto výdělků trvalo i několik měsíců.
Program AdNetwork řeší tento problém.

Bannerová reklama od Sklik Seznam.cz, a.s.PPC reklama od skliku je sice poměrně výdělečná, ale minimální částka pro vyplacení činí 1000 Kč, které vám vyplatí až měsíc po jejím dosažení. Webové stránce o průměrné návštěvnosti 200 unikátních návštěvníků za den trvá dosáhnout této
hranice přibližně 3 - 4 měsíce + měsíc do vyplacení této částky, takže dohromady 5 měsíců. navíc je tato reklama nedosažitelná pro stránky 18+ nebo warez weby a stránky jinak porušující autorká práva.

Intextová reklama od BillBoard a.s.


BillBoard intextová reklama se může zdát jako dobrý nápad, ovšem pro stránky s opravdu velkou návštěvností. Za jedno kliknutí na tuto reklamu získáte 0,25 Kč... což znamená, že za 4 kliknutí od čtyř různých uživatelů máte 1 Kč. Minimální částka pro vyplacení výdělků z tohoto reklamního systému činí 500 Kč. Chcete - li tedy vyplatit provizi, musíte nejprve vyčkat na 2000 různých kliknutí na tuto reklamu. Další omezení je, že s firmou sídlící v Ostravě musíte mít předem podepsanou smlouvu jako fyzická / právnická osoba. Poté co všechny podmínky splníte, můžete si zažádat o vyplacení provize, která vám přijde měsíc po zažádání o vyplacení.

Vaše dotazy, připomínky, náměty, oznámení spuštění nového projektu nebo jen nezávazné tlachání...
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one